Про конкурс

 

Дорогі друзі!

В рамках програми діяльності Львівської національної опери “Український прорив”, ми разом з Міністерством культури України та Львівською обласною державною адміністрацією відроджуємо після тривалої перерви на базі ЛьвівОпери Міжнародний  конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької.

Безсумнівно, Соломія Крушельницька належить до найвидатніших співаків ХХ століття, тому міжнародні конкурси і фестивалі її імені є для нас іміджевими подіями в процесі сучасного культуротворення.

Унікальність єдиного в Україні міжнародного конкурсу оперних співаків у Львові полягає в його широкому міжнародному контексті як учасників, так і складу журі. У третьому турі учасники змагаються, виступаючи в головних партіях поточного репертуару Театру, органічно інтегруючись у театральний процес та отримуючи безцінний сценічний досвід.

Також на третій тур ми очікуємо поважних гостей з “Опери Європа”, директорів оперних театрів та музичних критиків України і Європи.

V-й Міжнародний  конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької, надіюсь, стане  вагомою мистецькою подією у Львові та в Україні.

Бажаю  усім конкурсантам, членам журі задоволення від творчого процесу, а нашим гостям – приємного перебування у стінах нашого театру, де завжди можна відчути симфонію життя.

Василь Вовкун
Генеральний директор-художній керівник
Львівської національної опери

 

Розділи про конкурс