Урочисте закриття П’ятого Міжнародного конкурсу оперних співаків імені С. Крушельницької

21.11.2019

22 листопада о 18:00 відбудеться Урочисте закриття П’ятого Міжнародного конкурсу оперних співаків імені Соломії Крушельницької – нагородження переможців та святковий Гала-концерт. На Гала-концерті співатимуть переможці конкурсу, а також запрошений соліст – український оперний співак, тенор Роман Трохимук, який став володарем Гран-прі Четвертого конкурсу імені Соломії Крушельницької у 2009 році. Із вітальними словами виступлять члени журі, представники Міністерства культури, молоді і спорту, дирекція Львівської національної опери.

За головні нагороди конкурсу змагаються десятеро конкурсантів, які пройшли до 3 туру конкурсу.  Головна нагорода – Гран-прі становить 10 000 доларів, також будуть присуджуватися окремо для співаків та співачок – 1-а, 2-а, 3-я, 4-а премії.

Впродовж 19-21 листопада глядачі, що завітали на конкурсні прослуховування 3 туру, можуть проголосували за свого фаворита. За результатами голосування буде присуджено Приз глядацьких симпатій.

Нагадаємо, що 10 фіналістів, які пройшли у 3-ій тур, впродовж 19-21 листопада беруть участь у виставах театру, однак, виконуються фрагменти опер, окремі дії повторюються кілька разів із різними солістами-учасниками конкурсу. 

Запрошуємо слухачів безкоштовно відвідати конкурсні прослуховування! Початок о 18:00. Онлайн трансляція Конкуру доступна на каналі Львівської Національної Опери: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/featured

Нагадаємо, що П’ятий Міжнародний конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької триває у Львівській національній опері впродовж 12-22 листопада 2019 року. Конкурс, засновником якого є Міністерство культури України, проводиться Львівською національною оперою у співпраці з Національною Всеукраїнською Музичною Спілкою. Цього року він відбувається вже вп’яте: вперше заснований 1991 році, проводився з перервами, востаннє – ще у 2009-му.

Цього року в Конкурсі взяли участь 41 учасник із України, Польщі, Вірменії, Білорусі та Угорщини.