Результати ІІ туру

18.11.2019

Ми раді оголосити фіналістів 3 туру!

17-18 листопада відбулися конкурсні прослуховування ІІ туру П’ятого Міжнародного конкурсу імені Соломії Крушельницької. 20 учасників із України, Білорусі, Вірменії, Польщі виконували по 2 арії із опер світових та українських композиторів у супроводі оркестру Львівської Національної Опери. Диригували – Заслужений артист України Юрій Бервецький, Ірина Стасишин, Заслужений артист України Мирон Юсипович.

Отже, за результатами голосування членів журі у ІІІ турі братимуть участь 10 співаків та співачок:

  1. Литовченко Дар’я
  2. Чабаранок Роман
  3. Тишков Володимир
  4. Коваль Руслана
  5. Мазур Мар’яна
  6. Дробіт Степан
  7. Винник Святослав
  8. Мельник Вікторія
  9. Євдокименко Ігор
  10. Алексеєва Юлія

Цих конкурсантів впродовж 19-21 листопада на сцені Львівської Національної Опери ми почуємо у провідних партіях опер. Детальний репертуар буде опублікований та сайті та в соціальних мережах Конкурсу. Бажаємо учасникам плідної підготовки та успішного виступу у виставах!

Також було присуджено диплом за краще виконання арії з опери українського композитора, який отримав учасник з Вірменії – Бажбеук-Мелікян Саргіс. 

Спеціальний приз від Великого театру – Національної опери Варшави оголосили Беата Клатка та Ольга Пасічник: конкурсанти Настасія Храпіцька (Білорусь) та Анна Твердова (Україна) отримали можливість навчатися в оперній академії при Варшавській опері.     

Нагадаємо, що оголошення переможців та урочистий Гала-Концерт відбудеться 22 листопада о 18:00.